טלפון: 073-266-0631
 
תקנון > עמוד הבית
מבצעים חמים באתר!!  
תקנון

א.         מבוא

 1. אתרedigital.co.il  (להלן: "האתר") משמש כחנות אלקטרונית המאפשרת רכישת מוצרים ושירותים לגולשים ברשת.
 2. האתר מאפשר לגולשים לבצע רכישות  בין היתר באמצעות השתתפות במכירות רגילות ו/או פומביות.
 3. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך באתר, אנא קרא את התקנון בקפידה, שכן כל פעילות שתבצע באתר מעידה אל הסכמתך לקבל ולנהוג על פי התקנון.
 4. האמור בתקנון מתייחס באופן שווה לשני המינים ומנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.


 ב.         רשאות לביצוע רכישות

 1. באתר רשאים לבצע רכישות בני 18 ומעלה, בעלי כתובת מגורים בישראל, אשר ברשותם כרטיס אשראי בתוקף שהונפק בארץ ע"י אחת מחברות האשראי הפועלות בשוק .
 2. ההשתתפות מותנית בהרשמה לאתר ומסירת כל פרטי ההרשמה באופן נכון ומדוייק לרבות תא דואר אלקטרוני.
 3. האתר שומר לעצמו את הזכות לקיים מכירות מיוחדות עבור קבוצות צרכנים ו/או שותפים עסקיים כפי שיוגדר מפעם לפעם בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי. לקוחות שאינם נמנים על אוכלוסיה זאת לא יוכלו להשתתף במכירות אלו ומוותרים מראש על כל טענה כנגד האתר.
 4. האתר שומר לעצמו את הזכות למנוע את הגישה למכירות ו/או לבטל השתתפות של רוכשים שהתנהלותם באתר אינה תואמת את התקנון ו/או המנסים לפגוע בניהולו התקין של האתר.
  כמו כן, האתר ייבקש,לפי שיקול דעתו, צילום תעודה מזהה של מחזיק הכרטיס.

 

ג.          המכירות 
 

 1. האתר מאפשר לך לרכוש מגוון מוצרים ושירותים ממיטב היצרנים ומיבואנים מובילים בתחומם. בעבור כל מוצר המוצע למכירה מוצג דף מוצר (להלן : "דף המכירה")המפרט את הפרטים הרלוונטיים למכירה לרבות :  דגם המוצר,מפרט טכני, סוג המכירה, מחיר, מספר תשלומים, אופן משלוח, זמן אספקה פרטי אחריות וכדומה.
 2. כל המחירים המופיעים באתר כוללים מע"מ ומתייחסים לגבי המלאי הזמין, האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות מחירים ללא כל הודעה מוקדמת.
 3. הרוכש באתר מוותר על כל טענה המתייחסת לרצונו לבטל ללא דמי ביטול הזמנה שחויבה בעקבות שינוי מחיר שנעשה לאחר ביצוע ההזמנה.
 4. על מנת להימנע מתקלות אנו לא נחייב כ"א בעסקאות מעל 500 ש"ח ללא אימות פרטים עם הלקוח. 
 5.  באתר מוצגים מחיר מחירון ומחיר רכישה/מבצע. מחירים אלו אינם משקפים בהכרח את מחירי השוק ו/או את המחירים הנמוכים ביותר. באחריות הגולש לבצע את כל הבדיקות המתבקשות לפני אישור הרכישה.
 6. על מנת לבצע רכישה על הגולש לבצע תהליך קצר של הרשמה במהלכו יבחר שם משתמש וסיסמא. בהמשך יש להקליד פרטים בסיסיים כפי שיופיעו בדף ההרשמה כגון: שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מס' טלפון , מספר כרטיס אשראי וכד'. גולש אשר רוצה להימנע ממתן מספר כרטיס אשראי יסמן זאת במקום המתאים ויסיים את תהליך הרישום באופן טלפוני
 7. ההרשמה לאתר מהווה הסכמה להיכלל ברשימת התפוצה של האתר לצורך דיוור ישיר של חומרי פרסום, באפשרות המשתמש הרשום לבקש להסירו מהרשימה מתוך דף ניהול "החשבון שלי".
 8. לאחר סיום ההרשמה יתאפשר לגולש לבצע פעולת רכישה באמצעות לחצני "הוסף לסל" ו"קופה" (להלן "לחצני הרכישה"). לחיצה על לחצני הרכישה מהווים את אישור הלקוח לביצוע העסקה ולהסכמה לגבי התקנון על כל תנאיו. באמצעות לחצן "מעקב הזמנות" ניתן לצפות בהזמנה שבוצעה ובסטטוס שלה.
 9. תוך 24 שעות מקבלת הזמנה במחשבי החברה ישלח דוא"ל לרוכש המאשר את רישום ההזמנה. הודעה זאת הינה טכנית בלבד ואינה מהווה התחייבות של האתר לספק את המוצר.
 10.  בתום בדיקת תכולת ההזמנה ואישור כספי של העסקה ע"י מנפיקת כרטיס האשראי, ההזמנה תאושר סופית ותתופעל, כל זאת לא יאוחר משני ימי עבודה מזמן קליטת ההזמנה.
 11. במידה והעסקה לא תאושר (סירוב) על ידי מנפיקת כרטיס האשראי , יקבל על כך הלקוח עדכון על מנת שיוכל לפעול לסידור העניין. חשוב להדגיש , כל מועדי האספקה של המוצרים באתר יכנסו לתוקף רק ממועד אישור העסקה בחברת כרטיסי האשראי. עסקה שלא אושרה ע"י חברת כרטיסי האשראי במשך 7 ימים ממועד הסירוב הראשוני תחשב כמבוטלת.
 12. לתשומת ליבך, כפי שמפורט בפרק "ביטול עסקה" ,במקרה של ביטול עסקה רשאי האתר לחייב את הרוכש בתשלום "דמי ביטול" של עד 5% ממחיר המוצר שנרכש או 100 ₪ לפי הנמוך מביניהם.

 

ד.         אספקת המוצרים ודמי משלוח

 1. המוצרים ו/או השירותים יסופקו לכתובת כפי שהוקלדה בדף ההרשמה , במידה וברצון הלקוח לקבל את המוצר למקום אחר עליו להעביר בקשה כתובה בתוספת פרטים מזהים.
 2.  דמי המשלוח ישולמו ע"י הלקוח בנפרד ממחיר המוצר אלא אם מצוין אחרת, תשלום דמי המשלוח יגבה באופן חד פעמי בתוספת לתשלום הראשון של הרכישה ולא יהיו ניתנים לביטול. המחירים באתר כוללים משלוח באמצעות דואר רשום ,בתהליך ההזמנה ניתן לבחור משלוח באמצעות שליח בתוספת דמי משלוח כפי שמצויין בטופס ההזמנה. 
 3.  במידה של הובלה חריגה כגון הספקה לקומות גבוהות, שימוש באמצעי שינוע מיוחדים ו/או צורך בהתקנה יגבה תשלום בנוסף לזה המצוין באתר.
 4.  איחור בביצוע אספקת המוצר לא יחשב כאי עמידה בתנאי המכירה במקרים הבאים:

                   א.    כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצב חרום
ונזקי טבע.

                   ב.    שביתה אצל ספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים.

                   ג.    כל סיבה שאינן בשליטת החברה.


        5.    באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית יסופקו המוצרים במקום סמוך ומקובל 
         וזאת בתיאום מראש עם הלקוח .

        6.     זמני אספקת המוצרים ו/או השירותים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק ימי עסקים קרי, יום א-ה לא כולל שישי שבת , ערבי חג וימי חג.

       7.      ניתן לבצע רכישה/איסוף עצמי ישירות בחנות הנמצאת ברחוב המחשב 1, אזה"ת פולג, נתניה.  במחיר הנקוב באתר ללא דמי משלוח. 
במקרה של רכישה יש לוודא זמינות המוצרים טרם הגעה לחנות בטלפון 073-266-0631 או בדואר אלקטרוני info@edigital.co.il

       8.      המוצרים יסופקו לקונה הישיר שנרשם באתר, במעמד המסירה על הלקוח להזדהות בפני השליח/מוכר באמצעות תעודה מזהה והצגת כרטיס האשראי איתו בוצעה הרכישה. האתר שומר לעצמו את הזכות לא לספק מוצרים לאדם אשר לא יזדהה כמפורט בסעיף זה. במקרה זה יחויב הלקוח בהובלה נוספת במידה והספק יתבקש להגיע שנית לצורך מסירת המוצר או בדמי ביטול כמפורט בפרק " ביטול עסקה".

 

ה.         ביטול עסקה/רכישה

 1. לצורך העניין ביטול עסקה תחשב כל בקשת ביטול שהוגשה לאחר אישור המכירה באמצעות לחצני הרכישה.
 2. הלקוח רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 ( להלן: החוק).
 3. ניתן לבטל רכישה מיום ביצוע העסקה ועד 14 יום מיום קבלת המוצר, הביטול יעשה אך ורק בהודעה שתשלח בכתב ו/או בפקס 073-266-0610 ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני info@edigital.co.il ישירות אל מחלקת שירות של האתר או לספק המוצר.
 4. לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים אשר נפתחו, מוצרים שהוכנו/הותאמו במיוחד לרוכש בעקבות העסקה, מוצרים אשר פורקו והורכבו ו/או מוצרים שנעשה בהם שימוש.
 5. במקרה של בקשה לביטול עסקה עקב פגם במוצר או אי התאמה בין המפרט שפורסם והמוצר שסופק יתבצע הביטול ללא חיוב דמי ביטול.
 6. במקרה של ביטול העסקה בעבור מוצר שלא עקב פגם כמתואר הסעיף ה5 ,יחויב הלקוח בשיעור של 10% או 100 ₪ לפי הנמוך מביניהם.
 7. אם סופק המוצר ללקוח , חלה חובת החזרת המוצר אל חנות האתר על חשבון הלקוח. הלקוח יחזיר את המוצר באריזתו המקורית, שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא ומבלי שנעשה בו שימוש.
 8. לידיעתך, ביטול עסקה יגרור בנוסף חיוב בתשלום מלא בגין דמי משלוח גם אם טרם קיבלת את המוצר, וזאת במידה והמוצר נשלח זה מכבר .
 9. האתר רשאי לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה ומבלי לגבות דמי ביטול במקרים הבאים:

                א.    נפלה טעות קולמוס , בין במחיר המוצר ובין בתיאור המוצר .

                ב.    אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין .

                ג.    הלקוח לא השלים את הזמנתו ו/או שירות הלקוחות לא מצליח ליצור עימו קשר ו/או לא הסדיר את אמצעי התשלום תוך 7 ימים מיום ביצוע ההזמנה.

                ד.    במקרה של כוח עליון , פעולת מלחמה , איבה ,טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין .

                ה.   אם לאחר סיום מכירה התגלה כי המוצר אזל מהמלאי, רשאי  האתר להציע מוצר חלופי שווה ערך.

                 ו.     בכל מקרה, בוטלה מכירה כאמור, האתר לא ישא  בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר ו/או השרות אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.

     10.     הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בדואר אלקטרוני לכתובת אשר צוינה בעת הרישום לאתר.

 

ו.          אבטחת מידע ופרטיות הגולשים

 1. האתר נוקט באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור , ככל האפשר על סודיות המידע הנמצא ברשותו לרבות שימוש בטכנולוגיית  SSL להעברת הנתונים בצורה מוצפנת.
 2. האתר מתחייב לא לעשות כל שימוש במידע הנמצא ברשותו ללא שקיבל על כך הרשאה.
 3. האתר לא יהיה אחראי במקרים שאינם בשליטתו ואו הנובעים מכוח עליון  לכל נזק מכל סוג שהוא , עקיף או ישיר שייגרם, ללקוח או למי מטעמו , אם מידע זה יאבד יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.


ז.          כללי

 1. שירות לקוחות, יעמוד לרשותך בכל שאלה הנוגעת לגלישה או לרכישה באתר בערוצים הבאים :

                 א.  טלפון:     073-266-0631

                 ב.  מייל:                info@edigital.co.il

                 ג.  כתובתנו : רחוב המחשב 1, אזה"ת פולג, נתניה.

       2.     תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד ויתכנו הבדלים בינן לבין המוצרים הנמכרים בפועל. נשמח לעדכן אותך באמצעות שירות הלקוחות בכל שאלה בנושא זה בסמוך למועד ההספקה.

       3.       האחריות הבלעדית למוצרים, לאספקתם, ביצוע פעולות תיקון/תחזוקה, לאיכותם, לטיבם, לעמידותם ולתכולתם,  חלה על הספקי המוצרים באתר ובהתאם לתנאים המופיעים על תעודת האחריות שמצורפת אליהם ולתנאי חוק הגנת הצרכן, תשמ"א - 1981 והתקנות שהוצאו מכוחו. 

       4.       האתר אינו אחראי לתכנים המפורסמים בקישורים הקיימים באתר והמובילים לאתרים אחרים אליהם ניתן להגיע דרך אותה קישורית ובכל מקרה אינו מתחייב כי הקישורית (link) תוביל את הגולש לדף אינטרנט פעיל .

       5.       האתר או מי מטעמו לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר , עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי , כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, תהא עילת התביעה אשר תהא , לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא , שאז החנות שומרת לעצמה את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בכתב לרוכש.

       6.       רישומי המחשב של האתר בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.


 

 

 

                       
                 
קניה מהנה, צוות  edigital

    טלפון: 073-266-0631
פקס: 073-266-0640
  info@edigital.co.il

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
הצטרף/י 


 
comodo   © כל הזכויות שמורות eDigital.co.il.